Asystenci

Samo przeprowadzenie spotkania lub konferencji metodą Open Space to tylko część sukcesu. Szczególnie ważne jest przygotowanie konferencji: sformułowanie problemu, dobór uczestników, przygotowanie przestrzeni. Tutaj nasze doświadczenie jest niezwykle ważne. Oferujemy też wsparcie po konferencji - przy kolejnych spotkaniach i wdrażaniu rezultatów.

Agnieszka Kauczyńska

AgnieszkaKauczynskaKonsultant rozwoju organizacyjnego, menadżer z 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w coachingu menadżerskim oraz handlowym dla przedstawicieli handlowych. Przeprowadziła wiele projektów doradczych z zakresu rozwoju organizacji oraz rozwoju zawodowego. Prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie sprzedaży, zarządzania i komunikacji. Z wykształcenia magister finansów i bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Certyfikowany Menadżer Zarządzania Projektami. Prowadzi własną firmę „Doradztwo Biznesowe” w Krakowie, współpracuje z firmami doradczymi w zakresie szkoleń i consultingu.

Urodziła się we Włoszczowie, mieszka w Krakowie. Mama dwóch córeczek.

Anna Wiczołek

wisczolekannaRatownik Medyczny, dietetyk, studentka kierunku Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Rozkochana w medycynie, szczególnie w chirurgii. Swoje zainteresowania rozwija poprzez wolontariat w Klinice Chirurgii Onkologicznej, Centrum Onkologii w Bydgoszczy oraz przez uczestnictwo w licznych konferencjach medycznych. Posiada również doświadczenie w pracy z młodzieżą i osobami starszymi.

Urodziła się w Kutnie, obecnie mieszka w Bydgoszczy.

Mariusz Jastrzębski


Alexandra Hoppe


Anna Jastrzębska


Renata Wieczorkowska

wieczorkowskarenataStudentka II roku Administracji na  Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kard. St. Wyszyńskiego w Warszawie. Zainteresowania: wiedza o społeczeństwie, politologia, polityka regionalna, podstawy prawa, lektura książek podróżniczych i historycznych  z okresu PRL.  Plany na przyszłość…? Zdobywanie doświadczenia z zakresu administracji samorządowej, tudzież  rządowej oraz działalność charytatywna na rzecz dzieci.

Urodziła się w Kutnie, obecnie mieszka w Warszawie. 

Małgorzata Wiczołek

wisczolekmalgorzataPracownik Zakładu Zagospodarowania Odpadów, należącego do POM Eko Serwis w Kutnie, na stanowisku Specjalista ds. ewidencji odpadów. Ukończyła 3 letnie studia na kierunku Pedagogika opiekuńczo-socjalna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała na koloniach jako wychowawca kolonijny. Obecnie jest studentką studiów II stopnia na kierunku Ochrona Środowiska. Uczestniczyła w wielu kursach związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami, w tym kurs przygotowawczy na kierownika składowiska odpadów ukończony egzaminem państwowym. Urodzona w Kutnie, gdzie obecnie mieszka.

Jolanta Mordzak

jolantamordzakPedagog opiekuńczo-wychowawczy. Doświadczenie w organizacji pracy z ludźmi (zwłaszcza z młodzieżą i dziećmi) zdobywała podczas licznych kolonii i turnusów rehabilitacyjnych, gdzie pełniła rolę wychowawcy i opiekuna. Swoje wykształcenie wzbogacała licznymi kursami tematycznymi, nawiązującymi do współpracy z osobami niepełnosprawnymi. Uzupełnieniem nabytej wiedzy teoretycznej była szeroko podejmowana działalność prospołeczna w oparciu o wolontariat m.in. przy współpracy z Fundacją DKMS Polska, ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Kutnie i licznymi placówkami w Piotrkowie Trybunalskim.

Urodzona w Kutnie, obecnie mieszka w Llanelli (Walia).

Magdalena Trzcińska


Marta Michalska

martamichalskaStudentka trzeciego roku stosunków międzynarodowych na Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie. Technologią Open Space zajmuje się od niedawna. Interesuje się rozległą tematyką polityki międzynarodowej, szczególnie polityką gospodarczą. Pasjonuje się dziennikarstwem. Wolne chwilę spędza z przyjaciółmi w rodzinnym mieście - Kutnie. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

Jolanta Kurosz


Monika Bartosik

monikabartosik2Pracownik Domu Pomocy Społecznej dla nerwowo i psychicznie chorych w Wojszycach. Zainteresowania: książka, film, podróże. Urodzona w Kutnie.

Agnieszka Wawrzyniak


Beata Kołodziejczyk


Ewelina Dudkiewicz

ewelinadudkiewiczAbsolwentka Technikum Hotelarskiego, obecnie studiuje Administrację Publiczną w Łodzi. Pracuje w kutnowskiej strefie ekonomicznej, w „DS Smith” jako pomocnik administracyjny.

Szczęśliwa mężatka, urodzona w Kutnie. Obecnie mieszka w Górze Świętej Małgorzaty między Łęczycą a Piątkiem.

Elżbieta Michalik


Andrzej Rzesoś


Magdalena Wojtczak